LAMAX TalkieKid1
LAMAX TalkieKid1 jsou akční dětské vysílačky, které zajistí krystalicky čistý zvuk na vzdálenost až 2 kilometry. Jsou vybaveny 8 kanály, 3 úrovněmi hlasitosti a LED displejem. Kromě intuitivního ovládání pro snadnou komunikaci nabízejí vestavěnou svítilnu pro noční mise a vyměnitelné panely v modré/růžové pro personalizaci – připraveny na ...
Podobné produkty
Popis produktu
LAMAX TalkieKid1 jsou akční dětské vysílačky, které zajistí krystalicky čistý zvuk na vzdálenost až 2 kilometry. Jsou vybaveny 8 kanály, 3 úrovněmi hlasitosti a LED displejem. Kromě intuitivního ovládání pro snadnou komunikaci nabízejí vestavěnou svítilnu pro noční mise a vyměnitelné panely v modré/růžové pro personalizaci – připraveny na každou misi.
Díky intuitivnímu ovládání se vysílačky rychle stanou nepostradatelnou součástí výbavy i pro nejmenší operativce. LED displej poskytuje neustálý přehled o nastavení, zatímco možnost volby tří úrovní hlasitosti zajistí, že hru lze přizpůsobit tichému špionážnímu plížení i hlasitému volání v terénu. Sbalíte rovnou dvě vysílačky, ale jejich vzhled si děti snadno přizpůsobí pomocí výměnných panelů v růžové a modré barvě, čímž eliminují spory o to, komu která patří.
Dobrodružství nekončí se západem slunce. Vysílačka LAMAX TalkieKid1 má integrovanou svítilnu, která je připravená posvítit na každou noční misi. Je to praktický pomocník při nočních hlídkách u stanu, ale i jednoduchý způsob, jak si posvítit pod postel. Děti se tak mohou bezpečně pohybovat i za zhoršené viditelnosti a vy máte jistotu, že i v přítmí mají hru pod kontrolou.
Zatímco sada obsahuje ideální dvojici pro začátek, vysílačky TalkieKid1 lze snadno spárovat s libovolným počtem dalších kusů. Z jedné dvojice se tak během chvíle stane celý průzkumný oddíl. Čím víc dětí se zapojí, tím propracovanější mohou být jejich hry – od detailně naplánovaných bojovek po koordinované únikové manévry. Jsou zkrátka stvořené pro každého malého objevitele, jehož mise se neomezují jen na domov.
- Frekvence: 446 MHz
- Počet kanálů: 8 kanálů
- Vysílací výkon: 10 mW
- Komunikační dosah: 1-2 km (v otevřeném prostoru)
- Displej: LED displej
- Hlasitost: 3 úrovně hlasitosti
- Napájení: 3× alkalické baterie AAA (nejsou součástí dodávky)
Obsah balení:
- LAMAX TalkieKid1
- 2× Modrý vyměnitelný přední panel
- 2× Růžový vyměnitelný přední panel
- 1× Uživatelský manuál
- 1× Bezpečnostní instrukce
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057259 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | od 3 |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3× alkalické baterie AAA |
| Délka výrobku: | 4.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
