Vrtačka set 32,5x7,5x23,5 cm
Vrtačka set je skvělý pro všechny malé techniky, kteří chtějí zkoumat a experimentovat s různými funkcemi. Rozměry: 32,5 x 7,5 x 23,5 cm. Součástí vrtačka, 1 vrták, 3 šroubováky, ochranné brýle, pravítko. Světelné efekty. 3xAA baterie nejsou součástí. Přepínač normálního a zpětného chodu nad rukojetí. Nastavení 2 rychlostí otočným přepínačem.
Podobné produkty
Popis produktu
Vrtačka set je skvělý pro všechny malé techniky, kteří chtějí zkoumat a experimentovat s různými funkcemi.
Rozměry: 32,5 x 7,5 x 23,5 cm.
Součástí vrtačka, 1 vrták, 3 šroubováky, ochranné brýle, pravítko. Světelné efekty. 3xAA baterie nejsou součástí. Přepínač normálního a zpětného chodu nad rukojetí.
Nastavení 2 rychlostí otočným přepínačem.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038099 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 32.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
