Nářadí zahradní - Pila motorová 36 cm
Díky této motorové pile se můžeš stát opravdovým dřevorubcem! Zatáhni lehce za startér a spusti pilu! Pila funguje skoro jako opravdová! Rozměry: 36 x 10 x 15 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 3xAA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Díky této motorové pile se můžeš stát opravdovým dřevorubcem! Zatáhni lehce za startér a spusti pilu! Pila funguje skoro jako opravdová! Rozměry: 36 x 10 x 15 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie 3xAA nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110659 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA, nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
