Auto vojenské kovové 8 cm
Kód produktu: 111200
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Každý malý voják by měl mít doma vojenské autíčko! Posbírej je všechny a obohať svou vojenskou základnu! Varianty: jeep tank obrněné vozidlo se samopalem Velikost: 8 cm Doporučený věk: od 3 let Posíláme náhodně dle skladové dostupnosti, pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce.
Podobné produkty
Popis produktu
Každý malý voják by měl mít doma vojenské autíčko! Posbírej je všechny a obohať svou vojenskou základnu! Varianty: jeep tank obrněné vozidlo se samopalem Velikost: 8 cm Doporučený věk: od 3 let Posíláme náhodně dle skladové dostupnosti, pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111200 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
