Auta Akce na dálnici 4 ks 6 cm - Český obal
Kód produktu: 110947
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vezmi situaci na dálnici do svých rukou - nastav pořádek a pomoz potřebným! Autíčka jsou na zpětné natažení a zažiješ s nimi jistě spoustu akce a zábavy. Obsah balení: dálniční speciál odtahovka dopravní policie záchranka Velikost autíček: cca 6-7 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Vezmi situaci na dálnici do svých rukou - nastav pořádek a pomoz potřebným! Autíčka jsou na zpětné natažení a zažiješ s nimi jistě spoustu akce a zábavy.
Obsah balení:
- dálniční speciál
- odtahovka
- dopravní policie
- záchranka
Velikost autíček: cca 6-7 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 110947 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
