Vodní pistole
Kód produktu: W047530
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vodní pistole. Dostřel 7 m. 4xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní pistole.
Dostřel 7 m.
4xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047530 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
