Nafukovací Bazén Crystal - modrý, 147 x 33 cm, Intex 58426NP
Modrý nafukovací bazén INTEX poslouží k příjemnému ovlažení v horkých letních dnech! Užijte si vodní radovánky společně s vašimi dětmi na zahradě! 3 vzduchové komory dvojitý ventil vyrobeno z kvalitního vinylu součástí opravná sada Objem: 330 l Rozměry: 147 x 33 cm Doporučený věk: od 2 let >>>Návod ke stažení<<<
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Modrý nafukovací bazén INTEX poslouží k příjemnému ovlažení v horkých letních dnech! Užijte si vodní radovánky společně s vašimi dětmi na zahradě!
- 3 vzduchové komory
- dvojitý ventil
- vyrobeno z kvalitního vinylu
- součástí opravná sada
Objem: 330 l
Rozměry: 147 x 33 cm
Doporučený věk: od 2 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158426 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
