Vodní hra 15x8 cm
Kód produktu: W117221
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vodní hra - zábava pro malé i velké! Cílem hry je dostat všechny kuličky do "domečku"! Dáš si závod se sourozencem, komu z vás se to podaří rychleji? Varianty: červená zelená modrá oranžová Velikost: 15 x 8 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní hra - zábava pro malé i velké! Cílem hry je dostat všechny kuličky do "domečku"! Dáš si závod se sourozencem, komu z vás se to podaří rychleji? Varianty: červená zelená modrá oranžová Velikost: 15 x 8 cm Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W117221 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
