Garáž - stavební auta 26x19x11 cm
Kód produktu: W021199
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Garáž - stavební auta. Rozměry 26x19x11 cm. Obsahuje garáž, sklápěč, bagr, domíchávač, přepravní pás, značky.
Podobné produkty
Popis produktu
Garáž - stavební auta.
Rozměry 26x19x11 cm.
Obsahuje garáž, sklápěč, bagr, domíchávač, přepravní pás, značky.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021199 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
