Věnec dekorační z ratanu průměr 20 cm
Kód produktu: W045047
Podobné produkty
Popis produktu
Věnec dekorační z ratanu o průměru 20 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W045047 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Velikonoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
