Plastelína 5 ks (100g)
Kód produktu: 833600
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Plastelína TOTO je určena pro modelování a vytváření různých předmětů a tvarů, které se dají po delším čase přetvořit na jiné. měkká a pružná rozvíjí kreativní tvoření Počet kusů: 5
Podobné produkty
Popis produktu
Plastelína TOTO je určena pro modelování a vytváření různých předmětů a tvarů, které se dají po delším čase přetvořit na jiné. měkká a pružná rozvíjí kreativní tvoření Počet kusů: 5U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 833600 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
