Usínáček s projekcí medvěd 24cm
Usínáček s projekcí medvěd. Velikost 24cm. Baterie 3xAA nejsou součástí. Tlačítko ON//OFF přidržením po dobu 2s se zapne/vypne. Tlačítko světla jedním stisknutím rozsvítí projekci, další stisknutí zvyšují intenzitu svícení a 4.stisknutím se zhasne. Tlačítko s notou spouští ukolébavky. Celkem 7 písniček, které se přepínají opětovným ...
Podobné produkty
Popis produktu
Usínáček s projekcí medvěd.
Velikost 24cm.
Baterie 3xAA nejsou součástí. Tlačítko ON//OFF přidržením po dobu 2s se zapne/vypne. Tlačítko světla jedním stisknutím rozsvítí projekci, další stisknutí zvyšují intenzitu svícení a 4.stisknutím se zhasne.
Tlačítko s notou spouští ukolébavky. Celkem 7 písniček, které se přepínají opětovným stisknutím. Tlačítko s vlnou zapíná bílý šum. Stisknutím se spustí jeden ze tří bílých šumů, který trvá vždy 30min a poté se vypne. Další bílý šum se spustí až po stisknutí tlačítka.
Projektor lze vyjmout z bříška medvěda.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050739 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
