Usínáček medvěd s efekty 29 cm
Usínáček medvěd. Velikost 29cm. baterie 3xAAA nejsou součástí. Přepínač on/off na boku zvířátka. Stisknutím bříška se spouští zvukové efekty- 1. stisknutí ukolébavka, 2. stisknutí uklidňující hudba, 3. stisknutí chrápání, 4. stisknutí pouze světlo, 5. stitknutí vypnutí.
Podobné produkty
Popis produktu
Usínáček medvěd.
Velikost 29cm. baterie 3xAAA nejsou součástí.
Přepínač on/off na boku zvířátka.
Stisknutím bříška se spouští zvukové efekty- 1. stisknutí ukolébavka, 2. stisknutí uklidňující hudba, 3. stisknutí chrápání, 4. stisknutí pouze světlo, 5. stitknutí vypnutí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050721 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AAA |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
