Produkt byl přidán do oblíbených
Úklidový set s vozíkem 33,5x31,5x71 cm
Přetvořte úklid na zábavnou hru s naším úklidovým setem! S vozíkem o rozměrech 33,5 x 31,5 x 71 cm a kompletním vybavením pro úklid, si děti mohou užít spoustu zábavy Obsah balení: Vozík, lopatka velká, lopatka malá, smeták velký, smeták malý, smetáček, prachovka, stěrka na okna, mýdlo, 2 čistící prostředky ve spreji, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Přetvořte úklid na zábavnou hru s naším úklidovým setem!
S vozíkem o rozměrech 33,5 x 31,5 x 71 cm a kompletním vybavením pro úklid, si děti mohou užít spoustu zábavy
Obsah balení: Vozík, lopatka velká, lopatka malá, smeták velký, smeták malý, smetáček, prachovka, stěrka na okna, mýdlo, 2 čistící prostředky ve spreji, podložka, pouzdro. varovná cedule. Obrázkový návod na složení na obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038068 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 46.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
