Playgo Hrnec s párou a efekty 16cm
Hrnec s párou. Velikost 16cm. Obsahuje hrnec s poklicí a potravinami. Tlačítko aktivuje světlo, bublavý zvuk a studenou páru. Pro vytvoření páry je nutné nalít vodu do poklice k tomu určeným otvorem. Návod na krabici. Baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Hrnec s párou.
Velikost 16cm.
Obsahuje hrnec s poklicí a potravinami.
Tlačítko aktivuje světlo, bublavý zvuk a studenou páru.
Pro vytvoření páry je nutné nalít vodu do poklice k tomu určeným otvorem.
Návod na krabici. Baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037813 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
