Traktor svítící RC na dálkové ovládání 20 cm
Traktor svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 20x10,5x12 cm. 2.4GHz. Světelné efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack do traktoru součástí, 2xAAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně traktoru a na ovladači. Ovladač - levé tlačítko - světelné efekty, pravé tlačítko - demo režim. Obrázkový návod na používání na spodní straně obalu.
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Traktor svítící RC na dálkové ovládání.
Rozměry 20x10,5x12 cm.
2.4GHz. Světelné efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack do traktoru součástí, 2xAAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně traktoru a na ovladači. Ovladač - levé tlačítko - světelné efekty, pravé tlačítko - demo režim. Obrázkový návod na používání na spodní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039680 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 500mAh bateriový pack do traktoru součástí, 2xAAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 24.3 cm |
| Šířka výrobku: | 15.7 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
