Toustovač s efekty 13cm - český obal
Kód produktu: W049840
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Toustovač s efekty. Velikost 10x5x13cm.světelné a zvukové efekty. baterie 2xAA nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Toustovač s efekty.
Velikost 10x5x13cm.světelné a zvukové efekty. baterie 2xAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049840 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2*AA 1.5V |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
