Žehlička s efekty 19 cm
Kód produktu: 114517
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Žehlička je nezbytnou výbavou v domácnosti pro malou hospodyňku. zvukové efekty možnost doplňovat vodu a rozprašovat Velikost: 19 cm Doporučný věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Žehlička je nezbytnou výbavou v domácnosti pro malou hospodyňku.
- zvukové efekty
- možnost doplňovat vodu a rozprašovat
Velikost: 19 cm
Doporučný věk: od 3 let
Baterie 2xAA nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 114517 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
