Produkt byl přidán do oblíbených
Tahací harmonika akordeon 14x6x23 cm
Kód produktu: W038501
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Tahací harmonika akordeon. Rozměry 14x6x23 cm. Zvukové efekty. 2xAA baterie nejsou součástí. *Jedná se o hračku, nikoliv o hudební nástroj.
Podobné produkty
Popis produktu
Tahací harmonika akordeon.
Rozměry 14x6x23 cm.
Zvukové efekty. 2xAA baterie nejsou součástí.
*Jedná se o hračku, nikoliv o hudební nástroj.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038501 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
