Bontempi Mikrofon Voice Sing-a-Long červený
Kód produktu: W053101
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Bontempi Mikrofon Voice Sing-a-Long červený. Vydává světelné efekty. 16 demo skladeb (2 tlačítka, 10+6) ON/OFF přepínač efekty jásotu a potlesku, 8 bicích rytmů.
Podobné produkty
Popis produktu
Bontempi Mikrofon Voice Sing-a-Long červený.
Vydává světelné efekty.
- 16 demo skladeb (2 tlačítka, 10+6)
- ON/OFF přepínač
- efekty jásotu a potlesku, 8 bicích rytmů.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053101 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | Baterie 3xAAA/LR03, 1,5V, nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
