Tahač s auty 42 cm - český obal
Kód produktu: W012462
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Podobné produkty
Video
Parametry produktu
| Kód produktu | W012462 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 42.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

