Bburago Street Fire Collezione 1/32 assort
Kód produktu: 54895
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Rozšiřte svou sbírku o další modely ze serie Bburago Street Fire Collezione v měřítku 1:32. Kovový model s otevíracími dveřmi. Rozměr: cca 14 x 6 cm Varianty: dle fotografií *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žá
Podobné produkty
Popis produktu
Rozšiřte svou sbírku o další modely ze serie Bburago Street Fire Collezione v měřítku 1:32. Kovový model s otevíracími dveřmi. Rozměr: cca 14 x 6 cm Varianty: dle fotografií *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žáU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 54895 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
