Tahač s auty 24 cm
Kód produktu: W050601
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Tahač s auty. Velikost tahače 24cm. Obsahuje tahač a dvě auta. Volná kola
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač s auty.
Velikost tahače 24cm.
Obsahuje tahač a dvě auta. Volná kola
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050601 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.3 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
