Auto vojenské s raketou a efekty 19 cm
Kód produktu: W029112
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vojenské autíčko s raketou potěší všechny malé nadšence armádních strojů! Autíčko vydává světelné a zvukové efekty stisknutím tlačítek na kabině, jezdí na setrvačník. Velikost: 19 cm Baterie 3xAG13 součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Vojenské autíčko s raketou potěší všechny malé nadšence armádních strojů! Autíčko vydává světelné a zvukové efekty stisknutím tlačítek na kabině, jezdí na setrvačník.
Velikost: 19 cm
Baterie 3xAG13 součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029112 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí balení |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
