Tahač Heavy Truck svítící RC na dálkové ovládání 23,5 cm
Tahač Heavy Truck svítící RC na dálkové ovládání. Rozměry 23,5x11x11 cm. Frekvence 27MHz. Světelné efekty povrchu tahače. 4xAA baterie do tahače, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Try Me tlačítko pro světelné efekty v obalu - 3xAG13 baterie (neměnitelné) součástí. Při vybalování nutno odpojit Try Me kabel z tahače. Rychlost 10 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tahač Heavy Truck svítící RC na dálkové ovládání.
Rozměry 23,5x11x11 cm.
Frekvence 27MHz.
Světelné efekty povrchu tahače. 4xAA baterie do tahače, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Try Me tlačítko pro světelné efekty v obalu - 3xAG13 baterie (neměnitelné) součástí.
Při vybalování nutno odpojit Try Me kabel z tahače.
Rychlost 10 km/h. Dosah až 20 m.
Přepínač ON/OFF na spodní straně tahače.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051188 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA baterie do tahače, 2xAA do ovladače nejsou součástí, try me 3xAG13 součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 31.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
