Tabulka magická 25x19 cm
Kód produktu: W117210
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Namaluj, napiš a když se ti to nepodaří, tak zase smaž! Žádná hromada papírů a pastelek! Stačí jedna "magická" tabulka a přiložená tužka! No není to paráda? Rozměry: 25 x 19 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Namaluj, napiš a když se ti to nepodaří, tak zase smaž! Žádná hromada papírů a pastelek! Stačí jedna "magická" tabulka a přiložená tužka! No není to paráda?
Rozměry: 25 x 19 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W117210 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
