Magická kreslící tabulka 40 x 30 cm - Český obal
Chceš se stát opravdovým umělcem snadno a rychle! Tak tady máme pro tebe tento výrobek, co ti k tomu rychle pomůže! Dejte dětem prostor pro fantazii. S touto magnetickou tabulkou může dítě kreslit neomezené množství obrázků. Rozměr 40 x 30 cm. Doporučený věk: od 3 let Dejte dětem prostor pro fantazii. S touto magnetickou tabulkou může dítě ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chceš se stát opravdovým umělcem snadno a rychle! Tak tady máme pro tebe tento výrobek, co ti k tomu rychle pomůže! Dejte dětem prostor pro fantazii. S touto magnetickou tabulkou může dítě kreslit neomezené množství obrázků. Rozměr 40 x 30 cm. Doporučený věk: od 3 let Dejte dětem prostor pro fantazii. S touto magnetickou tabulkou může dítě kreslit neomezené množství obrázků. Rozměr 40 x 30 cm. Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W006811 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 41.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
