Produkt byl přidán do oblíbených
Stavebnice dinosaurus na kabel T-rex
Interaktivní stavebnice dinosaurus na kabel nabízí dětem kreativní způsob, jak se zabavit, a zároveň rozvíjet své jemné motorické dovednosti. Tento produkt kombinuje tradiční zábavu s moderními prvky, což je ideální pro všechny malé milovníky dinosaurů. Snadná montáž a demontáž umožňuje nekonečné hodiny zábavy. Připojení na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Interaktivní stavebnice dinosaurus na kabel nabízí dětem kreativní způsob, jak se zabavit, a zároveň rozvíjet své jemné motorické dovednosti. Tento produkt kombinuje tradiční zábavu s moderními prvky, což je ideální pro všechny malé milovníky dinosaurů.
- Snadná montáž a demontáž umožňuje nekonečné hodiny zábavy.
- Připojení na kabel pro realistické pohyby.
- Vyžaduje 2x AA baterie (baterie nejsou součástí balení).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047497 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
