Stavebnice letadlo
Vytvořte si vlastní model letadla se stavebnicí, která je perfektní pro děti i dospělé. Skvělá kreativa, snadná montáž a vzdělávací hodnota v jednom. Objevte radost z tvoření s montážním letadlem. Tato kreativní stavebnice vám umožní sestavit vlastní model letadla. Ideální pro všechny, kteří milují letectví a chtějí se zabavit ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vytvořte si vlastní model letadla se stavebnicí, která je perfektní pro děti i dospělé. Skvělá kreativa, snadná montáž a vzdělávací hodnota v jednom.
Objevte radost z tvoření s montážním letadlem. Tato kreativní stavebnice vám umožní sestavit vlastní model letadla. Ideální pro všechny, kteří milují letectví a chtějí se zabavit tvořivou činností.
- Kreativní zábava: Tato stavebnice je vhodná pro děti i dospělé.
- Snadná montáž: Vhodné pro začátečníky i zkušenější stavitele.
- Vzdělávací hodnota: Pomáhá rozvíjet manuální zručnost a trpělivost.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047491 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 26.1 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
