Produkt byl přidán do oblíbených
Bábovky na písek 4 ks
Kód produktu: 550001
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sada barevných formiček na písek potěší každé malé dítko. si udělat různé bábovičky. Velikost: cca 10-12 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Sada barevných formiček na písek potěší každé malé dítko.
si udělat různé bábovičky.
Velikost: cca 10-12 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 550001 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
