Sada na písek 5 ks
Kód produktu: 116990
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Barevný plastový set na písek ti pomůže postavit parádní hrad i bábovičky! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: lopatka hrabičky 3 formičky Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Barevný plastový set na písek ti pomůže postavit parádní hrad i bábovičky! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: lopatka hrabičky 3 formičky Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116990 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
