Soft tenis
Kód produktu: 118033
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Soft tenis patří k oblíbené letní zábavě, užijte si bezva zábavu na zahradě. Balení obsahuje 2 rakety a míček.
Podobné produkty
Popis produktu
Soft tenis patří k oblíbené letní zábavě, užijte si bezva zábavu na zahradě.
Balení obsahuje 2 rakety a míček.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118033 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 44.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
