Složka s drukem 33x23,5 cm
Kód produktu: W003083
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Složka na dokumenty s jmenovkou poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby. vyrobena z měkkého plastu snadno omyvatelná zapínání na druk Rozměry: 33 x 23,5 cm (C4)
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty s jmenovkou poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby. vyrobena z měkkého plastu snadno omyvatelná zapínání na druk Rozměry: 33 x 23,5 cm (C4)U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003083 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
