Složka s drukem 24x17 cm
Kód produktu: W003084
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Složka na dokumenty poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby. vyrobena z měkkého plastu snadno omyvatelná zapínání na druk Rozměry: 24 x 17 cm (B5)
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby. vyrobena z měkkého plastu snadno omyvatelná zapínání na druk Rozměry: 24 x 17 cm (B5)U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003084 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
