Produkt byl přidán do oblíbených
Set karneval - tygr
Na večírek přišli zvířátka. Kostýmové doplňky, které z vás švihem vykouzlí zvířátko, v tomto případě třeba tygra. Sada Opice obsahuje: ouška na čelence mašlička kolem krku slušivý ocásek Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Na večírek přišli zvířátka. Kostýmové doplňky, které z vás švihem vykouzlí zvířátko, v tomto případě třeba tygra.
Sada Opice obsahuje:
- ouška na čelence
- mašlička kolem krku
- slušivý ocásek
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880245 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
