Klobouk čaroděj 38 cm
Kód produktu: 880225
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Stylový klobouk pro každého čaroděje a každou čarodějnici. Pokud se chystáte na párty nebo halloweenskou oslavu tento klobouk nesmí chybět ve vašem šatníku. Rozměry: průměr - 38 cm výška - 33 cm obvod hlavy - 57 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Stylový klobouk pro každého čaroděje a každou čarodějnici.
Pokud se chystáte na párty nebo halloweenskou oslavu tento klobouk nesmí chybět ve vašem šatníku.
Rozměry:
- průměr - 38 cm
- výška - 33 cm
- obvod hlavy - 57 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 880225 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 39.0 cm |
| Výška výrobku: | 39.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
