Sanitka s efekty 14,5 cm - český obal
Pozor! Byla nahlášena nehoda a na místě jsou zranění! Nastartuj sanitku, pusť houkačku a jeď poskytnout první pomoc! Díky světelným a zvukovým efektům o tobě budou všichni vědět! Velikost: 14,5 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie jsou součástí balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Pozor! Byla nahlášena nehoda a na místě jsou zranění! Nastartuj sanitku, pusť houkačku a jeď poskytnout první pomoc! Díky světelným a zvukovým efektům o tobě budou všichni vědět!
Velikost: 14,5 cm
Doporučený věk: od 3 let
Baterie jsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111096 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 - střecha sanitky |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
