Auto Záchranka s efekty 22 cm - Český obal
Kód produktu: 111097
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pozor! Byla nahlášena nehoda a na místě jsou zranění! Nastartuj záchranku, pusť houkačku a jeď poskytnout první pomoc! Díky světelným a zvukovým efektům o tobě budou všichni vědět!
Podobné produkty
Popis produktu
Pozor! Byla nahlášena nehoda a na místě jsou zranění! Nastartuj záchranku, pusť houkačku a jeď poskytnout první pomoc! Díky světelným a zvukovým efektům o tobě budou všichni vědět!U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 111097 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA zespodu sanitky |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
