Sada na výrobu slizu - Český obal
Kód produktu: W007497
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Jednoduchá výroba slizu pomocí několika jednoduchých kroků - nasypte do kelímku prášek, přidejte třpytky a figurku. Nalijte vodu, poté kelímek zavřete a důkladně protřepejte. Počkejte pár minut a sliz je hotový! Doporučený věk: od 6 let
Podobné produkty
Popis produktu
Jednoduchá výroba slizu pomocí několika jednoduchých kroků - nasypte do kelímku prášek, přidejte třpytky a figurku. Nalijte vodu, poté kelímek zavřete a důkladně protřepejte. Počkejte pár minut a sliz je hotový! Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007497 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
