L.O.L. Surprise! Sliz koule antistresový 210 ml
Kód produktu: W051815
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
L.O.L. Surprise! Sliz koule antistresový 210 ml
Podobné produkty
Popis produktu
L.O.L. Surprise! Sliz koule antistresový 210 ml
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051815 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
