Sada na písek malá kyblík 10x11 cm
Kód produktu: W031257
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Sada na písek malá kyblík 10x11 cm. Obsah balení - kyblík 10x11cm, hrábě, lopatka, 3xformičky (rybka, bábovka, kačenka).
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek malá kyblík 10x11 cm.
Obsah balení - kyblík 10x11cm, hrábě, lopatka, 3xformičky (rybka, bábovka, kačenka).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031257 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
