Sada na písek 2 ks 16 cm
Kód produktu: 116878
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vzpomenete si, jak jste i vy stavěli hrad z písku? Tato menší sada potěší každého malého stavitele. Nejprve jedna věž, druhá věž, hradby a příkop také nesmí chybět. Teď už jen uhrabat povrch kolem stavby a hrad je hotov. Výška kýblíku 16 cm. Sada obsahuje: kýblík lopatku Varianty: modrá, oranžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Vzpomenete si, jak jste i vy stavěli hrad z písku? Tato menší sada potěší každého malého stavitele. Nejprve jedna věž, druhá věž, hradby a příkop také nesmí chybět. Teď už jen uhrabat povrch kolem stavby a hrad je hotov. Výška kýblíku 16 cm. Sada obsahuje: kýblík lopatku Varianty: modrá, oranžová.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 116878 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
