Rummikub TWIST Mini - plechovka
Nová verze oblíbené rodinné hry Rummikub se speciálními žolíky tentokrát v plechové krabičce! Sestavujte skupiny a postupky z čísel, které máte ve stojánku. Kombinujte již vyložené kameny, přestavujte a rozhazujte vyložené kombinace. Cíl je jednoduchý, vyložit jako první všechny své kameny. V tom Vám také mohou pomoci speciální žolíci ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nová verze oblíbené rodinné hry Rummikub se speciálními žolíky tentokrát v plechové krabičce!
Sestavujte skupiny a postupky z čísel, které máte ve stojánku. Kombinujte již vyložené kameny, přestavujte a rozhazujte vyložené kombinace.
Cíl je jednoduchý, vyložit jako první všechny své kameny. V tom Vám také mohou pomoci speciální žolíci -dvoubarevný, dvojitý nebo zrcadlový. Potrénujte hlavičku a zaměstnejte své kombinační schopnosti.
Pravidla jsou nadepsány ve čtyřech jazycích – českém, slovenském, maďarském a německém.
Počet hráčů: 2-4
Délka hry: 20 min
Doporučený věk: od 7 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W000297 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
