Rummikub Mini - plechovka
Rummikub je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého! Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch. Kdo myslí logicky, vyhrává! Cestovní verze v praktické plechovce! Počet hráčů: 2-4 Jazykové verze: CZ, SK, HU, DE Doporučený věk: od 7 let
Podobné produkty
Popis produktu
Rummikub je rodinná hra s čísly, která je velkou výzvou pro každého!
Hrací kameny vykládejte do postupek, nebo skupin. Sledujte vyložené kameny na stole, kombinujte a využívejte je ve svůj prospěch. Kdo myslí logicky, vyhrává! Cestovní verze v praktické plechovce!
Počet hráčů: 2-4
Jazykové verze: CZ, SK, HU, DE
Doporučený věk: od 7 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 82685 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
