Royal Breeds - Kůň se stájí set 9 cm
Kód produktu: 282003
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Stáj proti dešti schová tvého koníka, aby mu nebyla zima. Až přestane pršet, můžeš se s ním projet třeba k rybníku a užívat si krásného počasí! Velikost: 9 cm Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Stáj proti dešti schová tvého koníka, aby mu nebyla zima. Až přestane pršet, můžeš se s ním projet třeba k rybníku a užívat si krásného počasí!
Velikost: 9 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 282003 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
