Puzzle pěnové dinosauři 8ks
Kód produktu: W038993
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Puzzle pěnové dinosauři 8ks. Velikost 30x30cm. Tloušťka 1 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Puzzle pěnové dinosauři 8ks.
Velikost 30x30cm.
Tloušťka 1 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038993 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
