Měkké bloky s autíčkem město 8ks
Kód produktu: W051048
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Měkké bloky s autíčkem město 8ks. Obsahuje 8 bloků 31,5x31,5x1cm, autíčko s volnými koly.
Podobné produkty
Popis produktu
Měkké bloky s autíčkem město 8ks.
Obsahuje 8 bloků 31,5x31,5x1cm, autíčko s volnými koly.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051048 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 43.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
