Produkt byl přidán do oblíbených
Projektor zebra s hudbou 35cm
Kód produktu: W038403
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Projektor zebra s hudbou. Velikost 35cm. Baterie 3xAAA nejsou součástí. Tlačítko on/off, ovládání hlasitosti, světelná projekce noční oblohy, melodie
Podobné produkty
Popis produktu
Projektor zebra s hudbou.
Velikost 35cm.
Baterie 3xAAA nejsou součástí.
Tlačítko on/off, ovládání hlasitosti, světelná projekce noční oblohy, melodie
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038403 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AAA |
| Délka výrobku: | 37.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
