Playgo Televizní ovladač s efekty 14,5 cm
Kód produktu: W029792
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Televizní ovladač s efekty. Rozměry 5,5x3,5x14,5 cm. Zvukové efekty - zvuky, písně, angličtina. 2xAAA baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Televizní ovladač s efekty.
Rozměry 5,5x3,5x14,5 cm.
Zvukové efekty - zvuky, písně, angličtina. 2xAAA baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029792 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
