Polštář plyšový jednorožec ryba 25cm
Kód produktu: W038972
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Polštář plyšový jednorožec ryba. Velikost 25CM. Příjemný na mazlení.
Podobné produkty
Popis produktu
Polštář plyšový jednorožec ryba.
Velikost 25CM. Příjemný na mazlení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038972 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
